mnfideslogo

MN FİDES İNŞAAT HAKKINDA
Dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla 2006 yılında kurulan MN Fides İnşaat Ltd.Şti. misyonuna uygun konut, okul, iş merkezleri gibi projeler geliştirmeye devam etmektedir.

MN Fides İnşaat Ltd.Şti, lüks konut projeleri ,iş merkezleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.MN Fides İnşaat Ltd.Şti, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtarak, yaşam kalitesini artırmaya yönelik yatırımlar yapmakta; kaliteli yaşam alanları inşa etmeyi hedeflemektedir.

Binalarında konum,teknolojik yenilikler ve kullanışlı binalar ve tasarımsal nitelikleri ile kent dokusuna uygun binalar inşaa etme vizyonunu geleceğe taşımaya çalışmıştır.

Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı MN Fides İnşaat Ltd.Şti projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltme ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir.

Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelme hedefinden yola çıkan MN Fides Ltd.Şti, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeyi ve Türk inşaat sektörüne katkı sunmayı sürdürecektir.

MİSYON

“Kaliteli yaşam için kaliteli yapı” felsefesiyle yola çıkan MN Fides İnşaat Ltd.Şti bu amacına uygun olarak;

Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak,

Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek,

Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak ve kaliteli yaşam alanları inşa etmek için çalışmaktadır.

VİZYON

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen MN Fides İnşaat Ltd.Şti;

“Her projede daha ileriye” vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek ve fark yaratarak,

Ülkesine değer katarak,

İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma hedefine ulaşmak için hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.